неділя, 27 грудня 2015 р.

«Децентралізація: волинський аспект. Питання охорони здоров’я»


      
        23 грудня  о 11.00 год. у тренінг-центрі Волинської державної обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олени Пчілки відбувся вебінар на тему «Децентралізація: волинський аспект. Питання охорони здоров’я», організований Офісом реформ на Волині.
       Серед учасників зустрічі  були: експерти Офісу реформ, журналісти,  працівники бібліотеки ім. Олени Пчілки на чолі з директором Людмилою Стасюк , а також, заступник начальника управління охорони здоров’я Волинської ОДА Іван Грицюк. До участі в обговоренні мали можливість долучитися й громадяни області за посередництва бібліотек-учасниць програми «Бібліоміст».
        За допомогою відео-конференції відвідувачі нашої бібліотеки мали можливість долучитись до розмови та почути  відповіді на важливі та хвилюючі їх питання. Зокрема,  до розмови приєднались працівники Торчинської районної лікарні, медична сестра з сорокалітнім стажем Галина Козак, мешканці селища Георгій Жога, Марія Гал, яка більше п’ятдесяти років віддала роботі в медичній галузі, з них 35 років очолюючи Торчинську аптеку, жителі навколишніх сіл Веселе, Шепель, яких хвилює питання охорони здоров’я в їх місцевості.
           Спочатку заступник начальника управління охорони здоров’я Волинської ОДА Іван Грицюк  розповідав всім слухачам про стан медичної галузі за останні роки. Зокрема, він наголосив на необхідності внесення нових змін та реформ заради покращення умов праці медиків. Відповідно, це позитивно відобразиться й на лікуванні та обслуговуванні хворих людей.  Він зазначив , що в законотворців, фахівців МОЗ України та експертів поки немає єдиного бачення, які зміни очікують галузь після реформи децентралізації.
             Це наштовхнуло присутніх слухачів на роздуми та діалог між собою.
Важливою інформацією  про реформи в медичній галузі, почутою під час  відео-конференції,  вони зможуть поділитися з громадою своїх сіл.

Немає коментарів:

Дописати коментар