середу, 6 грудня 2017 р.

«Волонтери – люди доброї волі»Світлина на згадку
Щирою, відвертою та хвилюючою була зустріч з нагоди Міжнародного дня волонтерів, організована нашою бібліотекою спільно з музеєм та місцевим осередком ГО Союз українок. На зустріч прибули волонтери Василь Пристайчук із Торчина, Віталій Лісецький із с.Зубильне та учасник АТО з с. Усичі Юрій Щербик, а також небайдужі торчинці, які неодноразово долучалися до збору допомоги захисникам України.
Волонтерські будні - без прикрас

  Під час зустрічі волонтери, поринувши у хвилюючі спогади, ділились пережитими моментами, відверто та без прикрас розповідали про волонтерські будні, демонстрували відеоролики, в яких розповідалося про поїздки волонтерів в зону АТО. Слухаючи їхні розповіді про допомогу військовим, вкотре запевняєшся, що волонтери – особливі люди.  І можливо хтось вже зневірився, хтось звик до того стану речей, який відбувається, та тільки не волонтери, які продовжують невтомно підтримувати та надавати допомогу військовим.
Співає Юрій Щербик
 Юрій Щербик вітав зібрання прем’єрою  пісні «Дорогами життя та бездоріжжям», присвяченої волонтерам, а також  душевними піснями, що звучали протягом заходу.
Організатори подякували присутнім волонтерам за те, що не розчарувались у волонтерській діяльності, що продовжують надавати допомогу військовим та на згадку про зустріч подарували картини місцевої художниці Ніни Фесенко.
Волонтери з художницею Ніною Фесенко

На щирі побажання від голови ГО Союз українок Людмили Піхоцької, першої вчительки волонтерів Василя Пристайчука та Вітілія Лісецького  Валентини Добош, Оксани Пташинської, Марії Гал волонтери відповіли побажаннями миру і спокою. Керівник гуртка Алла Ревуцька передала обереги-ангелочки  для запрошених гостей та їх побратимів, виготовлені руками гуртківців будинку школяра.
Спогади першої вчительки В.Добош
За високу громадянську свідомість, вагомий внесок у розвиток волонтерського руху Василь Пристайчук, Віталій Лісецький та Юрій Щербик були нагороджені Подякою голови Торчинської селищної ради. По закінченню заходу вони з задоволенням   сфотографувалися на згадку.Ведучі заходу

Зустріч провели завідувач бібліотеки Оксана Мельничук  і директор музею Олександр Мельник.
По завершенню заходу волонтери відвідали нашу бібліотеку.    
Наша бібліотека та наші користувачі  також беруть участь  в акції по збору книг для воїнів АТО, акції «Напиши листа солдату». Так, до на власноруч виготовлених користувачами-дітьми пташечок-оберегів, користувачі бібліотеки пишуть побажання нашим воякам, котрі ми передаємо з волонтером Юрієм Пристайчуком на фронт.  Також, беремо участь у зборі необхідних речей і продуктів для  учасників АТО

Під час зустрічі

Вітання від голови ГО Союз українок Людмили ПіхоцькоїНемає коментарів:

Дописати коментар