пʼятницю, 25 березня 2016 р.

Незабутня зустріч з волинським художником          У четвер, 24 березня,  відбулася зустріч з відомим луцьким художником Володимиром Жупанюком. 
Митець має широке коло шанувальників. Його роботи, пройняті любов’ю до рідного краю та щирим захопленням красою навколишнього світу.
Володимир Григорович– майстерний графік, живописець-пейзажист, він створив серію іконописних робіт. А це «Волинська Богоматір», «Трійця», «Тайна вечеря», «Свята Волинь», «Різдво» та ін.
У творчому доробку митця є також сюжетні композиції на історичну тематику  «Під містечком Берестечком», «Пані Габріеля, вибачте», «Розстріл у Луцькій тюрмі», «Тарас Бульба з синами».
Володимир Григорович розповів про власний життєвий шлях, про те, як маючи гарну освіту і перспективну  роботу вирішив усе змінити на користь мистецтва, ставши вільним художником.
Увазі присутнім  було запропоновано перегляд репродукцій картин художника. Майже на кожній своїй роботі  Володимир Григорович зупинявся окремо, розповідав про те, як зародилася ідея написання, що саме хотілося виразити у барвах і лініях.
Присутніх зачарували волинські пейзажі Володимира Григоровича «Золотистий ранок. Вид на костел у Луцьку», «Вид Старого міста в заході сонця», «Вид на Петропавлівський собор зі сторони ринкової площі», тощо .
Захоплюючі та пізнавальні розповіді Володимира Жупанюка залишили приємні враження у присутніх на зустрічі.

Довідка:

Володимир Григорович Жупанюк народився 8 березня 1947 року у с.Вовковиї Млинівського району Рівненської області. У 1971 році закінчив Київський державний економічний університет. Кілька років працює за фахом. У 1976 році, приїхавши до Луцька, він починає працювати в художньо-оформлювальному комбінаті. Самотужки опановує основи образотворчої грамоти, вивчає історію мистецтва, робить перші самостійні кроки в царині живопису. У 1985 році Володимир Жупанюк організовує свою першу персональну виставку. У цьому ж році закінчує оформлення експозиції Волинського краєзнавчого музею, займається оформленням музеїв у Лопатні, Іваничах, Любомлі, Рокинях. Ні на мить художник не призупиняє творчої роботи. І, як результат його самовідданої праці, – участь у численних виставках.

Роботи Володимира Жупанюка

Немає коментарів:

Дописати коментар