вівторок, 22 вересня 2015 р.

«Тільки ти один, єдиний тато й кращого немає на землі»

В святковий недільний день 20 вересня бібліотекою за ініціативи місцевого осередку Союзу Українок, який очолює Людмила Піхоцька у місцевому Будинку культури було організовано  родинне свято «Тільки ти один, єдиний тато й кращого немає на землі», присвячене  Всенародному дню батька, який наразі не став офіційним святом в  Україні.

Розпочалось святкування традиційно – благословенням  настоятеля  місцевого храму отця Степана Деленіва та спільною молитвою учасників дійства по вшануванню своїх батьків. Коровай, випечений союзянкою Ольгою Некрасовою,  піднесла своєму татку Юлія Горошко.
Так як свято проходило на передодні Міжнародного дня Миру, яке відзначається 21 вересня, ведучі Оксана Мельничук та Людмила Піхоцька  наголосили про велике бажання українців жити під мирним небом і зачитали прізвища  торчинців – учасників АТО та мобілізованих , які захищали наш спокій на Сході нашої країни. У залі також були присутні  мобілізовані із Торчина, які перебувають зараз у відпустці, яких зал підтримав оплесками. На продовження теми  вірш «Голубка миру» прочитала Оленка Андрійчук.

 Святкову концертну програму розпочала піснею «Батьківська пісня»  Марина Врублівська.
Урочисто, зворушливо та натхненно читав вірш «Тато – герой» син мобілізованого Валерія Смаля, який зараз перебуває у відпустці, Максим. Чим викликав сльози на очах у присутніх. Для славних і мужніх захисників України вальс із сюїти Кошкіна «Танець лісових ельфів» виконав Юрій Заверуха (викладач Олена Сасюк).   
Із словами вдячності своїм батькам віршованими рядками звернулись юні ведучі Люда Зінчук та Андрій Деленів.
       
На сцені того вечора виступив директор Торчинської музичної школи, український композитор Ярослав Найда, а родина Кобиць виконала пісню «Татко,таточко».

 Гарного настрою гостям надав виступ Юрія та Марії Галів, які живуть у парі понад 50 років. Подружжя виконало пісню своєї молодості “Незабутній вальс”. Гості віддячили їм шквалом оплесків.
Для свого татуся та для усіх присутніх у залі татусів прочитала вірш «Таточко рідний» наймолодша учасниця родинного свята Настя Миронюк та подарувала йому квіти.
Радо зустрічали торчинці виступи юних танцюристів селищного будинку культури під керівництвом Надії Сахарук. Молодша танцювальна група подарувала всім танок «Веселі друзі» та «Шкільну польку», а старша – «Волинську польку» та веселий танець «Лєтка-єнька-гопачок».

Дітки говорили теплі слова своїм татусям та дідусям, читали їм вірші, співали пісні.
Завершилось святкове дійство піснею «Квітка-душа» у виконанні Марини Врублівської.
З вітальним словом до торчинців звернулась голова Волинського відділення Союзу українок Любов Ганейчук, союзянка з Володимира-Волинського Інна Совальська та посестри з Луцького району.


У фоє на присутніх гостинно чекала виставка вишиваних чоловічих сорочок.

Фото Андрія Врублівського

Немає коментарів:

Дописати коментар