понеділок, 21 січня 2013 р.

Свято єдності – свято духу


 
  22 січня цього року Україна відзначає чергову річницю з дня проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.
   
День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря як велике державне свято – День Соборності України.

 
З нагоди відзначення
вікопомної дати в історії України бібліотека для дорослих, Торчинський народний історичний музей, школа запросили  всіх на урок пам’яті «Свято єдності – свято духу», який відбувся в музеї біля розгорнутої виставки присвяченої тим визнач

ним подіям «Зі святом Соборності  та Свободи України», про яку детально розповів  директор музею Олександр Володимирович Мельник.
 Про визначних діячів того періоду розповіли учні школи та вчитель історії Ольга Ростиславівна Ворошик.
   Зі словами привітання  з нагоди свята до всіх звернувся Арсен Арсенович Сидорчук – заступник голови Луцької РДА.
    На завершення уроку словами   «Віримо, що територіальна цілісність України, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, навіки залишатиметься непорушною. Ми маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки, Плекаймо все, що працює на ідею загальнонаціональної єдності, повсякчас пам’ятаючи про незліченні жертви покладені  на вівтар незалежності, соборності, державності » - звернулась до всіх ведуча заходу, завідуюча бібліотекою для дорослих Оксана Адамівна Мельничук.
     По завершенню уроку відбулося покладання квітів до Пам’ятника борцям за волю та незалежність України.

 

Немає коментарів:

Дописати коментар