четвер, 15 березня 2012 р.

Бібліотечні посиденьки


 2 березня 2012 року до бібліотеки для дорослих смт Торчин  на бібліотечні посиденьки завітали учні 9-10 класів ЗОШ І-ІІІ ст. смт Торчин на чолі з заступником директора по навчально-виховній роботі Лілією Георгіївною Фаримець.
Посиденьки розпочалися із розповідей школярів про історію виникнення книги та її еволюцію на тему «Книга: від глиняних табличок до електронної»; підготували приказки та вислови відомих людей про книги, цікаві повідомлення про книги, а учениця 10 класу Ольга Самчук розповіла захоплюючу легенду про бібліотекаря.
Далі учні поділились на дві команди, назвали їх, придумали девізи, намалювали емблеми команд (це було їх домашнім завданням) та вправно представили їх на суд журі та глядачів.  

Цікавим був конкурс капітанів. Адже капітанам потрібно було довести судження про те «Чи можна бути освіченою людиною, якщо не знаєш комп’ютера ?» та «Чи можна бути сучасною людиною,якщо не читаєш книги?».
Обидва капітани:  капітан команди «Діти розуму»  Анастасія Козіцька» та капітан команди «Книгилюби» Юлія Катеринчик чудово впорались із поставленим завданням.
Наступним конкурсом, який провела Лілія Георгіївна був конкурс «Асоціація», де командам потрібно було  якнайбільше написати асоціацій до слова «бібліотека».

Конкурси  «Розминка» ( в якому командам потрібно було назвати найбільшу кількість творів на історичну тематику), «Знайдіть логічну пару» ( потрібно було на швидкість знайти пари «автор-псевдонім»), «Ти – мені, я тобі» (в якому вболівальники команд підготували питання командам-суперникам), конкурс «Далі, далі…» (в якому командам пропонувались питання з історії виникнення книги і бібліотек) провела завідувач бібліотекою для дорослих смт Торчин Оксана Адамівна Мельничук. 
Члени команди були активними та дотепними у відповідях. Змагання команд завершилось і за підсумками журі перемогу святкувала команда «Діти розуму».
  Залишаючи читальний зал бібліотеки кожен із присутніх  зрозумів, що сьогодні на початку ХХІ століття книга і комп’ютер  є найавторитетнішими джерелами інформації, одна маса знань ще не робить людину щасливою і мудрою, що бібліотека завжди була і надалі збережеться як інтелектуальний і інформаційний центр.

Немає коментарів:

Дописати коментар