середу, 21 червня 2023 р.

День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

 

Щороку 22 червня український народ відзначає День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни, вшановує світлу пам'ять мільйонів українців, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.

Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам'ять про тих, хто відстояв перемогу в тій жахливій війні, тих, хто став жертвою смертельних жорен нацизму.

Сьогодні, потерпаючи від кривавої військової агресії на сході країни, ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки. Кращі сини і доньки українського народу знову, зі зброєю в руках, захищають наші кордони, нашу свободу, наш власний демократичний вибір.

На відзначення трагічної сторінки в історії України в Торчинській публічній бібліотеці розгорнуто перегляд літератури "22 червня - День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні".

На якому представлене  унікальне багатотомне історико-меморіальне видання "Книга Пам'яті України. Волинська область", на сторінках якого увічнені імена мільйонів загиблих волинян.

Немає коментарів:

Дописати коментар