середу, 7 липня 2021 р.

У Торчині презентують родинну сагу Орести Осійчук «Абрикосова книгарня»

 


Запрошуємо на презентацію нового роману письменниці Орести Осійчук «Абрикосова книгарня». Захід відбудеться 11 липня у Торчинській селищній бібліотеці (вул.
Незалежності, 56). Початок – о 15:00. Модерує подію - Оксана Мельничук.

Ореста Осійчук – письменниця, відома завдяки циклу фентезі-романів про пригоди хлопчика «Айхо». Зараз дебютує із дорослим романом «Абрикосова книгарня», події якого розгортаються на тлі Галичини початку минулого століття. Книга вийшла друком у видавництві «Наш Формат».

Це історія дев'ятирічного Михайла Фариняка, якого через злидні мама віддає на виховання родичам покійного чоловіка: вуйкові Стефану, власникові книгарні та цьоці Касі, суворій жінці, яка не рада появі чужої дитини у домі. Так починається історія Міська Фариняка, хлопчика початку ХХ століття, яка дивним чином переплітається з історією Михайла Фариняка, чоловіка початку ХХІ століття. Це історія дитячої дружби та недитячих зрад, родинних скелетів у шафі та любові, яка крізь століття рятує життя і без спільної крові таємниче поєднує двох однофамільців.

Про роман дуже позитивно відгукнулися колеги-письменники:

Іван Андрусяк: «Чудовий роман! Хвацька, класна, професійна робота! Я з великим задоволенням прочитав цей текст! ... Жива, яскрава, соковита мова; виразний авторський стиль; чудові герої (Щур і Павук – це взагалі моя велика любов!!!); неймовірно інтрижний, дуже щемкий і справжній сюжет; ціла гармонія різноманітних смислів, які читач глибоко переживе разом з героями…».

Дара Корній: «Коли ви любите реалістичні історії без надуманості, Вам в «Абрикосову книгарню», де Вам безсумнівно сподобається, бо у ній так смачно пахне книгами, мармулядою з ружі, ябками, цинамоном, маковими завиванцями, абрикосами. У ній багато затишку й тепла, життя справжнього, невигаданого, з трагедіями та болями, поламаними ногами, синцями, брехнею на благо, обманом задля порятунку, а ще відданості, справжньої дружби, любові та довіри».

Ольга Купріян: «Дуже атмосферний роман із багатою мовою, ретельно виписаним історичним тлом, мовленням і деталями. Герої «Абрикосової книгарні» зображено так, що ти відразу їм співпереживаєш, любиш їх і готова простити усякі дрібні капості».

Наприкінці заходу відбудеться автограф-сесія. Під час заходу виконуватиме сіої авторські композиції Марина Годлевська.Немає коментарів:

Дописати коментар