неділю, 17 травня 2020 р.

З Міжнародним днем музеїв!

      Привітання з Міжнародним Днем музеїв | Вітання     


18 травня музейні працівники всього світу відзначають своє професійне свято.
Міжнародний день музеїв з’явився в календарі в 1977 році, а  з 1978 року цей день відзначається щорічно більш ніж у 150 країнах. Роль музеїв для суспільства є дуже важливою. Саме в цих закладах займаються зберіганням  безцінних реліквій народу та ведеться велика наукова робота.
Шановні працівники Торчинського народного історичного музею імені Григорія Гуртового!
Прийміть наші сердечні вітання з вашим професійним святом -  Міжнародним днем музеїв!  Завдяки Вашій  клопіткій і самовідданій праці підтримується духовний зв'язок часів, спадкоємність поколінь, примножується багатогранна спадщина минулого,  багатовікові традиції.
Від імені нашої книгозбірні щиро дякуємо Вам за багаторічну співпрацю. Адже спільно з музеєм ми провели для наших користувачів багато цікавих та пізнавальних заходів з історії нашої держави, волинського краю, нашого селища.
Тож хай плоди вашої діяльності завжди будуть цікавими для людей та сприятимуть зростанню культурної та патріотичної свідомості всіх  поколінь Торчинської громади!

Про Торчинський народний історичний музей читайте тут:
http://volyn-museum.com.ua/index/torchinskij_narodnij_kraeznavchij_muzej/0-25 , а найліпше по завершенню карантину відвідати музей, двері якого завжди гостинно відчинені для відвідувачів.

Цікаві факти про музеї світу тут: 

Цікаві факти про музеї Украни тут: 

Немає коментарів:

Дописати коментар