неділю, 30 вересня 2018 р.

Всеукраїнський день бібліотек – у відремонтованому приміщенні


Цьогорічний Всеукраїнський день бібліотек для нашої книгозбірні став особливим. Адже наша бібліотека зустрічала своїх гостей в оновленому, гарно відремонтованому приміщенні.
День бібліотек це не тільки наше професійне свято, це свято всіх тих, хто небайдужий до книги, читання, бібліотеки.  Отож, 30 вересня, у світлій, затишній читальній залі нашої бібліотеки з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек зібралися гості, ветерани бібліотечної справи, постійні користувачі бібліотеки.
На передодні, бібліотекарі розгорнули велику виставку-інсталяцію нових надходжень «Новинки цієї осені».  Завідувач бібліотеки Оксана Мельничук привітала усіх зі святом, розповіла про сучасну українську літературу, представлену на виставці та запропонувала присутнім поділитися спогадами про своє перше знайомство з бібліотекою. 

    У програмі нашого свята для молодих бібліотекарів було проведено веселий  бібліотренінг  "Нові підходи в освітленні терапевтичної дії йоги на організм бібліотекаря в процесі обслуговування користувачів".
 У цей день до нашої книгозбірні завітало багато  щирих , вірних друзів, її відданих читачів.  
Ми щиро вдячні нашим постійним користувачам за відданість бібліотеці. Добрими друзями, партнерам нашої бібліотеки  ГО Союзу Українок. Чимало різних цікавих проектів разом здійснено, чимало кави випито…  Ми вдячні за співпрацю дирекції  та викладачам музичної школи, працівникам музею,  будинку культури, ліцею, які завжди на наше прохання приймають участь в наших заходах.
Дякуємо районній владі,  селищному голові Юрію Кревському, начальнику сектору культури Валентині Зінчук, директору Луцької РЦБ Валентині Ходаковській,  депутату районної ради Марії Пивовар за постійну плідну співпрацю, увагу до потреб та проблем бібліотек, за допомогу і підтримку бібліотеки, а також за проведений капітальний ремонт приміщення бібліотеки та його облаштування.       
Нехай натхненна праця бібліотечних працівників  завжди буде затребуваною, а бібліотеки, зберігаючи кращі традиції, успішно розвиваються!                          
А щоб цьогорічний день, проведений в нашій бібліотеці, залишився у пам’яті  присутніх не лише цікавим, а ще і смачним, працівники бібліотеки підготували святковий стіл.

Немає коментарів:

Дописати коментар