пʼятницю, 17 лютого 2017 р.

"Вона не скорилася долі. Неллі Гергель - 50!"

     17 лютого користувач нашої бібліотеки Неллі Андріївна  Гергель  відзначає золотий ювілей. То ж щиро вітаємо цю мудру, творчо-обдаровану людину, на долю якої випав нелегкий шлях. 
     З ювілеєм Вас, шановна ювілярко! Щастя Вам, творчої наснаги, сил та енергії для творення прекрасного, успіхів у всіх починаннях, бадьорості духу та міцного здоров’я і надалі залишатися для нас прикладом безмежних людських можливостей, та міцної сили волі. Нехай справдяться всі ваші бажання, мрії та задуми! 
******
    Через важку недугу Неллі Андріївна прикута до інвалідного візка.  Але вона не здається  – постійно знаходить сили та бажання для самовдосконалення, творчого розвитку. Пише літературні твори, прекрасно малює, вивчає іноземні мови, цікавиться громадським та політичним життям, друкується в газетах.
Народилася Неллі Андріївна Гергель  в селищі Торчин. Навчалася в місцевій школі, де її улюбленим предметами були література, історія, біологія. Протягом 1988–1991 років успішно вчилася на заочних державних курсах іноземних мов (факультет англійської мови).
Книга - дарунок від нашої бібліотеки
З 1990  почали з’являтись перші живописні роботи Неллі Гергель.  Серед її творчого доробку є натюрморти, портрети виконані пастеллю, кольоровими олівцями, акварельними фарбами.   Відомі картини з її колекції «Сінокіс у Карпатах», «Далекосхідна сосна», «Калачики», «Великдень» та ін. Картинами художниці прикрашені стіни Луцького районного будинку культури, Торчинського народного історичного музею імені Григорія Гуртового, приватних колекцій. Неодноразово Неллі Гергель бувала на благодійних аукціонах живописних робіт.
У жовтні 1999 року взялася за письменницьку роботу і створила невеличку п’єсу української народної казки «Лисиця і журавель».
Багато років Неллі Андріївна працює позаштатним кореспондентом Луцької районної газети «Слава праці», де веде рубрику «Маківочка», в якій  публікує науково-публіцистичні статті про лікувальні властивості рослин. Пише статті про громадське життя селища.

Вітання від секретаря ради Лідії Бабіюк
Вітають ювілярку представники соціальних служб
Немає коментарів:

Дописати коментар