субота, 2 липня 2016 р.

«Берестечко: наша пам'ять, наша слава»

Алла Сахнюк проводить
історичний екскурс
З метою зацікавлення юних користувачів бібліотеки  до вивчення історії та традицій рідного краю, виховання в них почуття національної гідності та патріотизму, знанню вітчизняної історії та літератури, щорічно, бібліотека спільно з Торчинським народним історичним музеєм імені Григорія Гуртового організовує заходи по змістовному проведенню літніх канікул дітьми та учнівською молоддю селища, підготувавши цикл заходів «Цей день в історії України», що базуються  на краєзнавчих матеріалах бібліотеки та експозицій музею.  На цей раз  юні  відвідувачі бібліотеки зібрались на чергову зустріч, присвячену вшануванню пам’яті  героїв битви під Берестечком.
Переможці турніру команда "Характерники
Розпочався захід історичним екскурсом, який провела  екскурсовод музею Алла Сахнюк. Вона  розповіла про передумови, хід та етапи битви, її наслідки та запропонувала переглянути відео, присвячене Берестецькій битві.
Учасники команди "Патріоти"
Другим етапом історичного калейдоскопу «Берестечко: наша пам'ять, наша слава» був історичний турнір. Для цього було організовано дві команди. Команду «Характерники» представляли відвідувачі бібліотеки для дорослих смт Торчин: Оксана Грома, Юлія Генсіровська, Владислав Шумерук, Назарій Парфенюк, Ігор Янченко. Команду «Патріоти» склали: Мар’ян Шумерук із Торчина,  Катерина Ткачук, Аліна Марчук, Юлія Карабан та Вікторія Починок із Усич.
Діти уважно вчитуються в запитання кросворду
Діти жваво відповідали на запитання вікторини у конкурсі «Розминка», розгадували кросворд, в якому ключовим словом було «Берестечко», складений кореспондентом Луцької районної газети «Слава праці» Світланою Зозулею.
Найактившіший учасник -
Владислав Шумерук 
 В «Літературному конкурсі» командам потрібно було вставити пропущені слова у поетичні твори, присвячені Берестецькій битві. Серед запропонованих творів були вірші волинських поетів Петра Маха та Йосипа Струцюка
Дружна робота команди "Характерники"

Цікавим був конкурс «Відтворення картини», де учасникам потрібно було з пазлів скласти роботу відомого луцького художника Володимира Жупанюка «Покрова Пресвятої Богородиці – с.Пляшева». Діти не лише склали картину, а й виклали власну думку про символізм закладений в твір художником.
Журі за роботою
Учасники активно працювали в командах, швидко справлялися із завданнями, демонструючи високий рівень знань.  Найактивнішими  були дев’ятикласники Владислав Шумерук та Ігор Янченко.  Перемогу здобула команда «Характерники». 
В усіх залишились приємні враження від проведеного заходу. З багажем нових знань та гарним настроєм повертались діти до бібліотеки.Немає коментарів:

Дописати коментар