Клуб правових знань «Феміда»


Клуб правових знань «Феміда»

З 2008 року при бібліотеці розпочав свою роботу клуб правових знань «Феміда», який об’єднав навколо себе молодь селища.
Головною метою клубу є: формування основ правових знань учнівської молоді, ознайомлення їх із основними положеннями Конституції України та міжнародних нормативно-правових актів із прав людини. Виховувати у молоді переконання про важливість сумлінного ставлення до своїх прав і обов’язків. Сприяти вихованню патріотичних почуттів до рідної країни, прагнення внести свій вклад у розвиток України як держави демократичної та правової.
Клуб має свою емблему, статут, девіз, план роботи клубу.
Девіз клубу: «Знати свої права – означає вже на половину володіти ними».
Формами роботи засідань клубу є: усні журнали, круглі столи, години спілкування, диспути та дискусії, правові ігри, вікторини та конкурси.
В рамках роботи клубу проведено цікаві та різнопланові заходи: «круглі столи» «На паралельних дорогах прав і обов’язків», «Боротьба зі злочинністю – наша спільна справа»,  дискусії «У чому сенс життя і щастя людини», «Неформальні угрупування: як до цього ставитись», «Толерантне ставлення до інших. В чому воно проявляється?», зустріч з місцевими депутатами «Влада і громада», зустріч-діалог з юристом «Виконуй обов’язки, поважай порядок», турнір правознавців «Знавці права», години спілкування «Діти вулиці» - розплата за байдужість», «Ідеали юних… Які вони? У чому сенс і мета життя», правознавча гра «Що?Де?Коли?», бесіда «Біблійні заповіді як першоджерело морально-правових законів духовної свободи», бібліопікнік «Закон України для української дитини», відео-урок «Підліток і закон».
На засідання клубу запрошуються працівники правоохоронних органів, юристи, представники влади та громадських організацій. До тематичних засідань готуються слайди, буклети, підбираються відеоматеріали. 

Немає коментарів:

Дописати коментар